10 Ekim 2011 Erzurum Atatürk Üniversitesi Konferans

Ana Sayfa » Basından » 10 Ekim 2011 Erzurum Atatürk Üniversitesi Konferans

Yazar: Sevda TÜRKÜSEV | Kategori: Basından | 11 Eki 2011, Salı |

Üniversite Öğrencilerine Yönelik “kişisel Gelişim Ve Başarı” Programı

Üniversite Öğrencilerine Yönelik “kişisel Gelişim Ve Başarı” Programı 

Erzurum Atatürk Üniversitesi Kariyer Topluluğu tarafından organize edilen programda Kişisel Gelişim Uzmanı Sevda Türküsev, “Kişisel Gelişim ve Başarı” konusunda bilgi ve tecrübelerini üniversite öğrencileriyle paylaştı.
10.10.2011 18:12Erzurum Atatürk Üniversitesi Kariyer Topluluğu tarafından organize edilen programda Kişisel Gelişim Uzmanı Sevda Türküsev, “Kişisel Gelişim ve Başarı” konusunda bilgi ve tecrübelerini üniversite öğrencileriyle paylaştı. 

Atatürk Üniversitesi Kültür Merkezi salonunda düzenlenen programa çok sayıda üniversite öğrencisi katıldı. Programda Kişisel Gelişim Uzmanı Sevda Türküsev, “Kişisel Gelişim ve Başarı” konusunda bilgi ve tecrübelerini üniversite öğrencileriyle paylaştı.

Hayatından kesitlerle programa devam eden Sevda Türküsev, katılımcılara çok güzel anlar yaşattı.

Ölüm acısı dışında yaşanan her sorunun kolayca atlatılabileceğini ifade eden Sevda Türküsev; pozitif düşünmenin insan hayatında ne kadar önemli bir yere sahip olabileceğini vurguladı.

En büyük terapinin ibadet olduğunu ve bu ibadetin de kişinin kendi inandığı her ne ise onun gereğini yapmak olduğunu belirtti.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK “KİŞİSEL GELİŞİM VE BAŞARI” PROGRAMI

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK “KİŞİSEL GELİŞİM VE BAŞARI” PROGRAMI

Kaynak : http://www.haber3.com/universite-ogrencilerine-yonelik-kisisel-gelisim-ve-basari-programi-1043310h.htm#ixzz1aTwjicMS

2023 Copyright © SEVDA TÜRKÜSEV - Tüm hakları saklıdır.