Balıkkesir Dursunbey Konfernası 26 12 2011

Ana Sayfa » Basından » Balıkkesir Dursunbey Konfernası 26 12 2011

Yazar: Sevda TÜRKÜSEV | Kategori: Basından | 27 Ara 2011, Salı |

SEVDA TÜRKÜSEV KONFERANSI DÜZENLENDİ.
09:31, 27-12-2011

Belediyemiz ve Gündem Dergisi işbirliği ile Toplum ve Aile Hayatı konulu konferans 26 Aralık 2011 Pazartesi günü M.Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde düzenlendi.

 

 

 

Belediyemiz ve Gündem Dergisi işbirliği ile “Toplum ve Aile Hayatı” konulu konferans 26 Aralık 2011 Pazartesi günü M.Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde düzenlendi. Konferansın konuşmacısı ünlü Televizyon Yorumcusu ve Kişisel Gelişim Uzmanı Sevda Türküsev ’di.
Pazartesi akşamı hemşehrilerimiz ile güncel meseleleri değerlendiren Sevda Türküsev, Televizyonun hayatımızda çok büyük etkileri olduğunu dile getirdi. Özellikle dizi ve evlilik programlarının aile hayatımızı olumsuz etkilediğini, bu tür programların özellikle yayınlanarak Türk Toplumunun Aile Yapısının bozulmak istendiğini anlattı. Birçok televizyon programı ile çocuklarımızın da tehlike altında olduğunu dile getiren yazar Sevda Türküsev, çocuklarımıza izlettireceğimiz programları çok daha dikkatli seçmemiz gerektiğinin önemini vurguladı. Yaklaşık 2 saat konuşma yapan Sevda Türküsev’i dinlemeye gelenler arasında Belediye Başkanımız M.Ruhi Yılmaz, İlçe Kaymakamımız Ahmet Süheyl Üçer, İl Genel Meclisi Başkanımız Ramazan Bahcavan, İlçe Müftümüz Nihat Sevil, Belediye Başkan Yardımcımız Cemal Ergenç ve kurum ve kuruluşların amirlerinin yanı sıra kalabalık hemşehrilermiz vardı. Sevda Türküsev, özelikle gençlerin ve bayanların oluşturduğu topluluğun dinlemeye gelmesinin kendini çok mutlu ettiğini ifade eden yazar, salondakilere teşekkür ederek konuşmasını bitirdi.
Belediye Başkanımız, Kaymakamımız ve Basın Birliği Başkanı tarafından ünlü yorumcu ve yazar Sevda Türküsev’e ilçemiz hatıraları takdim edildi. Ayrıca yazar program sonunda okuyucuları için kitaplarını imzaladı.

 

 

2023 Copyright © SEVDA TÜRKÜSEV - Tüm hakları saklıdır.