Esra Erol, Sevda Türküsev’i alt edemedi…

Ana Sayfa » Basından » Esra Erol, Sevda Türküsev’i alt edemedi…

Yazar: Sevda TÜRKÜSEV | Kategori: Basından | 22 Ara 2011, Perşembe |

sra Erol, Sevda Türküsev’i alt edemedi…

26 Kasım 2011      19:25643 kez okunmuş
Haberi Paylaş:

24 Kasım akşamı Kanaltürk “Neşter” programında “Evlilik programları- Diziler ahlakı bozuyor” konusu tartışıldı.

Haberpolitik  yazarı Sevda Türküsev programa damgasını vurdu.

Yazar Sevda Türküsev,  konuya şiddetle karşı çıkarak bu programların toplumun değer ve inançlarını aynı zamanda örf ve adetlerini yozlaştırdığını kesin ve net tavırlara savundu.

Aynı zamanda bu tip programların İslam ahlakına da aykırı olduğunu vurgulayan Türküsev, ertesi gün Esra Erol’un programına canlı telefon bağlantısı ile bağlandı.

Esra Erol, Türküsev’i ne kadar köşeye sıkıştırıp tartışma içine sokmak istese de yazar çok usta bir şekilde bu tuzağına düşmedi. Türküsev, Esra Erol’a yaptığı programa karşı olduğunu ısrarla ifade etti. Esra Erol’u bir programda bu konuları tartışmaya davet eden Sevda Türküsev olumlu yanıt alamadı.

Bu konunun bu şekilde gündeme gelmesiyle panik olan bu tip program yapımcıları sunucuları kendi programlarını aklama derdine düştü diyen Sevda Türküsev, bu programların toplumun ruhuna bir tecavüz olduğunu da ifade etmekten çekinmedi.

Esra Erol, Türküsev’i de kendi programını aklamak için kullanma çalışması da bu şekilde işe yaramamış oldu. Şimdi bundan sonra neler olacağı toplumun yetkililerin bu programlara nasıl bir yaptırım uygulayacakları merakla bekleniyor. Yazarımız bu konun peşini bırakmayacağını ifade ederken bu konuda RTÜK ‘ünde daha fazla önlem alması gerektiğini sözlerine ekledi.(haberpolitik.net)

2023 Copyright © SEVDA TÜRKÜSEV - Tüm hakları saklıdır.