Yazar: Sevda TÜRKÜSEV | Kategori: Konferanslar ve Eğitimler | 25 Ara 2010, Cumartesi |

Kişisel Gelişim- Başarı- Motivasyon- Farkındalık- Değişim ve Dönüşüm Konferansları

Olumlu Özgüven duygusu sağlıklı bir kişiliğin temel özelliğidir. Özgüven sahibi kişilikler, cesaretli- sabırlı- riskleri göze alabilen- çalışkan kendilerini ve sahip oldukları duyguları yöneterek başarılı olmuş insanlardır. Gerek sosyal hayatta gerekse iş hayatında, kısaca yaşamın her anında iletişimin ve eğitimin önemi artık kavranmaktadır.

Günümüzde toplumun değişik kesimleriyle, özel ya da kamu kuruluşları arasında, karşılıklı güvene dayalı ilişkiler geliştirmek zorunlu hale gelmiştir.

Kişisel gelişim farkındalık dönüşüm konferansları: şiddetsiz eğitim özgüven koçluk yaklaşımları ile insanların kendi iç dünyalarını keşif etmelerini ve içlerinde ki o muazzam başarı gücünü bulmalarını sağlamaktadır. Duygusal zeka olmadan akademik zeka olmaz ve duyguların kontrolü ile elde edeceğiniz kişisel güç size başarının anahtarlarını birer birer gösterecektir.

Kişiler genellikle kendileriyle yüzleşmekten korkarlar ve yaşamlarında serbest olamadıklarını ve kişinin kendini tanıması konusunda çaba sarf etmediklerini de bu gün birçok bilim adamı tarafından kabul edilmiş bir gerçektir.

Kişisel gelişim- BAŞARI- Motivasyon- Farkındalık-  Dönüşüm Konferansları, konum mevki makam ne olursa olsun kişinin kendini bulmasını ve keşfetmesini sağlamaktadır.

Bizim amacımız; İş- aile- sosyal hayatınızda sizlere gücünüzü keşfetmenizde yol gösterebilmek. Yaşamınızda yüreğinizi açmayı öğrenmelisiniz. Yüreğinizi açmayı öğrendiğiniz, istediklerinizi söylediğiniz ve özlemlerinizi anlatabildiğiniz zaman kendinizin farkına varırsınız. İnanç ve değerlerinizin başarılılarınız veya yapamadıklarınızın üzerinde ne denli etki olduğunu sizlerin görmesini sağlıyoruz.

Bu konferanslar, Kişisel güç ve değer duygularını anlamaya, keşif etmeye, bunları yeniden oluşturmaya kısacası kendinizin farkına varmada atacağınız en önemli adım olacaktır.

Fark sizde ve sadece bu farkı fark etmek için yol haritanızı birlikte çizerek sizleri amaçladığınız hedeflere ulaşma yolunda bilinçli adımlar atmanızı öğreneceğiniz. Aynı zamanda sağlıklı ilişkiler ile bambaşka bir iletişim boyutunda kendinizi bulacaksınız. Kişisel Gelişim sürecinizi eğitici öğretici aynı zamanda eğlenceli konu ve sohbetler ile birlikte yeniden başlatacağız.

SEVDA TÜRKÜSEV

2023 Copyright © SEVDA TÜRKÜSEV - Tüm hakları saklıdır.